fbpx

Za projektem Doctor Who Napisy stoi niewielki zespół fanów „Doctor Who”, których połączyła misja popularyzacji klasycznych serii serialu. Chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami!

Astroni

Żyje zgodnie z mottem „Rozpędź się, a ściana sama się znajdzie”. Rysuje, pisze, robi tłumaczenia i pełno innych rzeczy, na których nie potrafi zarabiać. Kocha sci-fi i (rzecz jasna) astronomię, ale jeszcze bardziej – matematykę i Pet Shop Boys. Po ostatniej regeneracji – dumna narzeczona pewnego czarno-czerwonego jeża. Śmieszą ją parodie, antypaci Windowsa i pisanie o sobie w trzeciej osobie

Tomszy

Powiadają, że jest nerdem w każdym calu. Studiuje nauki ścisłe, po studiach rysuje i zagłębia się w fantastyce. Zdarzyło mu się wydrukować własny komiks SF. Wierny fan brytyjskiej literatury. Jest szansa, że kiedyś pokocha coś bardziej niż „Gwiezdne” Wojny i „Doctor Who” oraz że tym czymś nie będzie jego praca.

Mandalkor

Miłośnik wszystkiego co science i fiction, a najbardziej ich połączenia, najlepiej w formie książek. Ukochany Doktor to Dwunasty, choć na drugim miejscu są wszyscy pozostali. Uwielbia podróże w każde miejsce i każdy czas, zabiera ręcznik i nie panikuje. Nie dostał listu z Hogwartu na jedenaste urodziny, więc liczy na Gandalfa w pięćdziesiąte. Rozpoznasz go na ulicy po czterometrowym, kolorowym szaliku, przez który na pewno się nie przewraca.